Wyjazd motywacyjny do Pragi – jak znaleźć najciekawszą propozycję?

Mamy możliwość przedstawić indywidualnie przygotowaną dla Państwa propozycję wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej wyjątkowych miast naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa skarbnica wiedzy i przekrojowy podręcznik opisujący nurty w historii sztuki. Zadziwia niezwykła atmosfera barokowych kościołów i pałaców oraz renesansowych domów mieszczańskich. Pobyt w czeskiej stolicy to żywa lekcja historii i kultury.

Top hotel Leisure Center

Hotel, w którym jest zakwaterowanie mieści się w cichej dzielnicy Pragi (strefa 4).Dookoła hotelu rozciąga się przepiękny ogród japoński, dzięki któremu miejsce to jest szczególnie odprężające. Na terenie hotelu jest 5 fantastycznych restauracji, jak również bary. Na przebudzenie serwowane jest sycące śniadanie w formie bufetu.Top Hotel Prague Leisure Centre proponuje w ramach wyjazdu incentive szeroki wybór obiektów wypoczynkowych, w tym np. centrum fitness i wiele więcej.Do dyspozycji Państwa są dodatkowo 2 korty tenisowe.Liczba pokoi: 410.

Koszty incentiveKalkulacja (cena na osobę dla grupy 17 osób)-z noclegiem w Top Hotel Prague Leisure Centre – 330 zł/osoba-z noclegiem w Top Hotel Prague Leisure Centre i wizytą w Skalnym Mieściew Adrspachu – 345 zł/osoba

Cena zawiera:-przejazd wynajętym busem ze Środy Śląskiej do Pragi i z powrotem;-opiekę pilota wycieczek;-ubezpieczenie KL i NW;-nocleg w Top Hotel – polecane nad morzem www.kormoran-rowy.pl) Prague Leisure Centre – pokoje 3-osobowe;-śniadanie i obiadokolację;

Cena nie zawiera:-biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji;-opieki przewodnika na miejscu : 550 CZK/godzinę za całą grupę;-biletów wstępu do Skalnego Miasta ok. CZK 60

Przykładowe trasy zwiedzania:

1. Stare Żydowskie Miasto z synagogami, Starym Żydowskim Cmentarzem i SaląObrzędowąWAŻNE!!1. ZŁOTA ULICZKA do 1 czerwca w remoncie, nie ma wstępu2. KATEDRA ŚW. WITA – bez biletu można wejść tylko do przedsionka katedry.Reszta katedry jest dostępna po zakupieniu biletu wstępu.

Bilety wstępów:Hradczany-ok.250 Kc/osoba – krótka trasa – stary królewski pałac, bazylika św. Jerzego,pałac Rożembergów-ok.350 Kc/osoba – długa trasa – stary królewski palac, bazylika św. Jerzego,pałac Rożembergów, wystawa „Historia Hradczan”, Galeria Narodowa,Galeria Hradczańska, Wieża ProchowaKościół św.

Bez zwłoki zobacz na stronie (http://www.waterfun.pl/pojemniki-ogrodowe.html) inne tego rodzaju informacje. Tam także przeczytasz coś ciekawego, ponieważ prezentuje ona podobną tematykę.

Mikołąja na Małej Stronie-ok.70 Kc/osobaStare Żydowskie Miasto-ok.300 Kc/osoba – muzeum Żydowskie w Pradze-ok.200 Kc/osoba – Synagoga Staronowa-ok.480 Kc/osoba – Muzeum Żydowskie w Pradze, Synagogi: Staronowa,Maisela, Hiszpańska, Pinkasa, Klausen, Stary Cmentarz Żydowski, SalaObrzędowa

Dlaczego warto nas wybrać?Biuro podróży na rynku turystycznym jest już od 7 lat – zobacz oferty wycieczek na .Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na sprawną obsługę wszystkich naszych klientów oraz jest dla nas inspiracją do codziennej pracy i kształtowania najlepszych ofert. Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług – sami wybieramy i sprawdzamy miejsca, które potem proponujemy naszym klientom. Jesteśmy otwarcina współpracę – programy naszych wyjazdów firmowych zawsze są uzgadniane z klientem tak, aby wyjazd był jak najlepiej dostosowany do oczekiwań właścicieli firmy. Mamy świadomość, że podróże biznesowe to coś więcej niż imprezy turystyczne – dlatego w budowaniu oferty dopracowujemy każdy szczegół i dbamy o to, aby jego komponenty stanowiły jedną całość. Specjalnie z myśląo naszych klientach powstał Concierge Travel Club, który oprócz możliwościuzyskania wyjątkowych zniżek przy kolejnych zakupach w naszym biurze, daje możliwość wymiany informacji i wyjazdowych porad w gronie naszych „bywalców”.

Co nas wyróżnia?
-wysoka jakość usług;
-doświadczenie;
-„szyjemy nasze wycieczki na miarę”;
-niezbędna przy tworzeniu nietuzinkowych ofert;
-jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki;
-Concierge Travel Club – daje
możliwość do skorzystania ze zniżek przy okazji kolejnych zakupów
w naszym biurze